Ansatte

Elin Busch Reitan

Regionleder Trondheim / Sykepleier

474 15 826 elin.reitan@aktimed.no

Tone A. Ringsrød

HMS-rådgiver / Sykepleier

971 36 668 tone.ringsrod@aktimed.no

Gunhild Berg Nistad

Bedriftslege / Lege

986 83 225 gunhild.berg.nistad@aktimed.no

Torill Elisabeth Johansen

Autorisert Helsesekretær

400 48 702 torill.johansen@aktimed.no

Stine Lilleby Bjerklund

HMS-rådgiver / Sykepleier

976 47 476 stine.bjerklund@aktimed.no

Tomas Delås Gyran

Spesialist i arbeidsmedisin / Lege

975 11 234 tomas.gyran@aktimed.no

Trond Sørensen

HMS-Rådgiver / Yrkeshygieniker

482 18 730 trond.sorensen@aktimed.no

Marie Utnes Borgaas

HMS-rådgiver / Sykepleier

901 85 736 marie.borgaas@aktimed.no

Carl Fredrik Friisk

Lege

910 04 515 carl.fredrik.friisk@aktimed.no

Silje Solbakken Syversen

HMS-rådgiver / Fysioterapeut

452 63 183 silje.syversen@aktimed.no

Liv Grethe Bekkelund

HMS-rådgiver/Autorisert helsesekretær

467 42 314 liv.grethe.bekkelund@aktimed.no

Stine Hillestad Borud

HMS-rådgiver / Sykepleier

917 42 189 stine.borud@aktimed.no

Olle Indseth

Coach og Kognitiv terapeut innen psykososiale arbeidsmiljø

901 42 060 olle.indseth@aktimed.no

Anne-Gine Ottesen

Livsstilsveileder / Fysioterapeut

959 41 513 anne.ottesen@aktimed.no

Kristin Fjeldstad

Fysioterapeut

465 06 743 kristin.fjeldstad@aktimed.no

Ola Løland

Medisinskfaglig rådgiver / Lege

93073313 ola.loland@aktimed.no

Sigbjørn Elle

Lege

93073313 sigbjorn.elle@aktimed.no

Siren Kvamme

HMS rådgiver / Sykepleier

971 17 969 siren.kvamme@akercare.com

Vegard Friis Ruud

HMS-rådgiver / Fysioterapeut

400 04 850 vegard.ruud@akercare.com

Helge Opøien

Spesialist i allmennmedisin / Lege

930 73 313 helge.opoien@aktimed.no

Kristine Reisetad Michaelsen

Lege

930 73 313 kristine.michaelsen@aktimed.no

Robert Torkildsen

HMS rådgiver / Fysioterapeut

902 78 448 robert.torkildsen@aktimed.no

Andrew David Moss

Spesialist i allmennmedisin / Lege

930 73 313 andrew.moss@aktimed.no

Trude Myhrvold

Sykepleier

407 68 743 trude.myhrvold@aktimed.no

Bodil Dagfinrud Lund

Medisinsk forskning/Diabetessykepleier / Sykepleier

452 97 137 bodil.lund@aktimed.no

Mette Blystad

Autorisert Helsesekretær

930 73 313 mette.blystad@aktimed.no

Randi Hagen

Autorisert Helsesekretær

465 40 357 randi.hagen@aktimed.no

Merete Flodstrøm

Autorisert Helsesekretær

93073313 merete.flodstrom@aktimed.no

Christina Nitschke

Autorisert Helsesekretær

482 98 472 christina.nitschke@aktimed.no

Julie Elisabeth Dahl Hansen

HMS-rådgiver / Sykepleier

458 71 748 julie.hansen@aktimed.no

Kari Ramen

Bedriftssykepleier / Sykepleier

971 64 317 kari.ramen@aktimed.no

Marius Håksensen

Teamleder kundesenter

917 85 856 marius.hakensen@aktimed.no

Ida Arnesen

HMS Rådgiver / Sykepleier

918 45 122 ida.arnesen@aktimed.no

Hans Olav Høivik

Spesialist i allmennmedisin / Lege

930 73 313 hans.olav.hoivik@aktimed.no

Kjetil Høye

Medisinsk leder for forskning / Lege

930 73 313 kjetil.hoye@aktimed.no

Kim Andrè Myhrvold

Psykolog

94822282 kimandre.myhrvold@aktimed.no

Elise Vedum Bøe

Avdelingsleder Sarpsborg og Follo / Fysioterapeut

482 13 015 elise.vedum.boe@aktimed.no

Anne Kari Grindstuen

Operasjonell og finansiell controller

982 19 033 anne.grindstuen@aktimed.no

Jo Reistad

HMS Rådgiver / Yrkeshygieniker

413 35 318 jo.reistad@aktimed.no

Ola Erik Halvorsen

Controller Follo og Sarpsborg / HMS-rådgiver / Fysioterapeut

414 31 625 ola.erik.halvorsen@aktimed.no

Elisabeth Grafsrønningen

Avdelingsleder Hedmark / Fysioterapeut

930 73 313 elisabeth.grafsronningen@aktimed.no

Julia Katharina Evjen

Lege

974 099 910 julia.evjen@aktimed.no

Hanne Kolloen

Leder medisinsk klinikk / Helsesekretær

465 42 802 hanne.kolloen@aktimed.no

Tone Meljordshagen

Leder medisinsk klinikk / Helsesekretær

906 91 030 tone.meljordshagen@aktimed.no

Eigil Arnfred

HMS rådgiver / Lege

464 18 157 eigil.arnfred@aktimed.no

Vidar Fjeldsven

Leder forretningsutvikling/marked/salg

901 91 017 vidar.fjeldsven@aktimed.no

Ida Djuv

HMS rådgiver / Sykepleier

957 50 983 ida.djuv@aktimed.no

Kari Lode Herabakka

HMS rådgiver / Sykepleier

911 13 395 kari.herabakka@aktimed.no

Jeanette Løvland

HMS-rådgiver / Fysioterapeut

982 10 801 jeanette.lovland@aktimed.no

Mette Ødegård

HMS-rådgiver

957 63 338 mette.odegard@aktimed.no

Anne Toril Klette

HMS-rådgiver / Organisasjonsrådgiver / Sykepleier

992 80 351 anne.klette@aktimed.no

Per Rune Storødegård

HMS-rådgiver / Yrkeshygieniker

959 26 547 perrune.storodegard@aktimed.no

Gitte Bertelsen

HMS-rådgiver / Ergoterapeut

941 31 436 gitte.bertelsen@aktimed.no

Lena Teigen

HMS-rådgiver / Yrkeshygieniker

982 19 035 lena.teigen@aktimed.no

Bjarne Søby

HMS-rådgiver / Fysioterapeut

977 60 383 bjarne.soby@aktimed.no

Rigmor Eggen

HMS-rådgiver / Sykepleier

915 34 167 rigmor.eggen@aktimed.no

Unni Irene Viken

HMS-Rådgiver / Sykepleier

979 80 211 unni.viken@aktimed.no

Randi Bergsbakken

HMS-Rådgiver / Sykepleier

951 24 435 randi.bergsbakken@aktimed.no

Lise Damsgaard

HMS-Rådgiver / Sykepleier

916 28 917 lise.damsgaard@aktimed.no

Espen Thorsrud

HMS-rådgiver / psykotraumatolog

918 70 784 espen.thorsrud@aktimed.no

Stein Otto Strøm

HMS-Rådgiver / Fysioterapeut

958 87 427 stein.otto.strom@aktimed.no

Marit Regine Kongtorp

Regionleder Oslo / Fysioterapeut

483 16 930 marit.kongtorp@aktimed.no

Trude Payne

Regionleder Bergen / Sykepleier

920 32 283 trude.payne@aktimed.no

Signe Hagen

Regionleder Stavanger / Sykepleier

413 63 965 signe.hagen@aktimed.no

Randi B. Sætershagen

Regionleder Innlandet

995 00 190 randi.satershagen@aktimed.no

Gunnar Vestad

Avdelingsleder Oppland / HMS-rådgiver

915 85 563 gunnar.vestad@aktimed.no

Janne Hetland

Regionleder Haugalandet / Sykepleier

 959 22 033 janne.hetland@aktimed.no

Hanna Larsson

Organisasjonsrådgiver / Naprapat / Naprapat

 466 21 410 hanna.larsson@aktimed.no

Natalie Saur

HMS rådgiver / Sykepleier

932 19 488 natalie.saur@aktimed.no

Arne Nysæther

Spes. i arbeids- og allmennmedisin / Lege

974 09 910 arne.nysather@aktimed.no

Elin Grøndal Eide

Avdelingsleder / Sykepleier

901 39 278 elin.eide@aktimed.no

Karl-Christian Nordby

Spesialist i arbeidsmedisin / Lege

907 75 465 karl.nordby@aktimed.no

Trine Hoff Skjellvik

HMS rådgiver / Fysioterapeut

971 50 716 trine.skjellvik@aktimed.no

Maria Johanne Strømsnes

HMS rådgiver / Sykepleier

 959 94 691 maria.stromsnes@aktimed.no

Cecilie Øverland

Avdelingsleder Forus / Yrkeshygieniker

902 42 166 cecilie.overland@aktimed.no

Gunn Odland Hov

HMS rådgiver / Ergoterapeut / Fysioterapeut

480 93 451 gunn.hov@aktimed.no

Linda Jeanett Johnsen

HMS rådgiver / Sykepleier

950 60 221 linda.johnsen@aktimed.no

Morten Lindeberg Espeland

HMS rådgiver / Fysioterapeut

406 00 814 morten@aktimed.no

Wenche Gravdal

Avdelingsleder Egersund / Sykepleier

992 34 709 wenche.gravdal@akercare.com

Jan-Martin Berge

Psykolog

400 04 850 jan.martin.berge@akercare.com

Ane-Cecilie Grivi

Lege

974 09 910 ane.cecilie.grivi@aktimed.no

Wenche Aakre

HMS rådgiver / Sykepleier

971 57 384 wenche.aakre@aktimed.no

Berit Karin Aalmo

HMS rådgiver / Fysioterapeut

916 68 455 berit.almo@aktimed.no

Hilde Elise Stabbetorp

HMS-rådgiver / Organisasjonsrådgiver / Fysioterapeut

907 47 864 hilde.stabbetorp@aktimed.no

Brynjar Gunnarskog

Psykolog

404 80 451 brynjar.gunnarskog@aktimed.no

Siri Fenstad Ragde

HMS rådgiver / Yrkeshygieniker

902 22 943 siri.ragde@aktimed.no

Lars Einar Haugland

Lege

974 09 910 lars.haugland@aktimed.no

Ingeborg Havik Pedersen

HMS rådgiver / Sykepleier

995 16 296 ingeborg.havik.pedersen@aktimed.no

Odd-Ivar Lundseng

Lege

974 09 910 odd-ivar.lundseng@aktimed.no

Kristin H. Hammerstad

HMS rådgiver / Sykepleier

917 15 728 kristin.hammerstad@aktimed.no

Eugen Willyson Brask

HMS ingeniør / Yrkeshygieniker

415 19 540 eugen.willyson.brask@aktimed.no

Martine-Kristin Topaas

HMS rådgiver / Sykepleier

400 04 850 martine.topaas@akercare.com

Cathrin Lindø

HMS rådgiver / Fysioterapeut

 911 13 004 cathrin.indredavik@aktimed.no

Eivind Førre

HMS rådgiver / Sykepleier

952 04 629 eivind.forre@aktimed.no

Tone Tidemann Hølås

HMS rådgiver / Fysioterapeut

99103311 tone.tidemann@aktimed.no

Anne Holmefjord Børve

Verneingeniør

470 86 064 anne.borve@aktimed.no

Sindre Meling

Psykolog

974 09 910 post@aktimed.no

Roy Whittall

Yrkeshygieniker

974 09 910 post@aktimed.no

Elise Strømseth

HMS rådgiver / Sykepleier

909 85 789 elise.stromseth@aktimed.no

Johannes Breivik

HMS rådgiver / Fysioterapeut

926 27 753 johannes.breivik@aktimed.no

Mona Cathrine Soma

HMS rådgiver / Sykepleier

908 47 443 mona.soma@aktimed.no

Elisabeth Høiland

HMS rådgiver / Sykepleier

410 47 056 elisabeth.hoiland@aktimed.no

Herdis Selnes

Sykepleier

400 04 850 herdis.selnes@akercare.com

Hilde Heber

HMS rådgiver / Fysioterapeut

913 67 498 hilde.heber@aktimed.no

Lene Johannessen

Yrkeshygieniker

974 09 910 post@aktimed.no

Anne Ingeborg Skøre

HMS-rådgiver / Naprapat

902 99 489 anne.ingeborg.skore@aktimed.no

Tone Tharaldsen

HMS rådgiver / Fysioterapeut

905 05 592 tone.tharaldsen@aktimed.no

Merethe Ulveseth

Jordmor

974 09 910 post@aktimed.no

Monica Wold Gustavson

Jordmor / Sykepleier

974 09 910 post@aktimed.no

Jørn Unneland

Psykolog

918 34 734 post@aktimed.no

Kristin Klette

HMS rådgiver / Sykepleier

992 98 924 kristin.klette@aktimed.no

Marita Dahl

HMS rådgiver / Sykepleier

934 66 592 marita.dahl@aktimed.no

Katrine Vannebo

Teamleder Trening / Treningsveileder

971 56 116 katrine.vannebo@aktimed.no

Else Beth Berge Saltvedt

HMS rådgiver / Sykepleier

971 59 561 else.beth.saltvedt@aktimed.no

Sibel Tank Pedersen

Lege

400 04 850 sibel.tank.pedersen@akercare.com

Kristin Aasen

Koordinator Helse og Administrasjon

974 09 910 / 932 71 327 kristin.aasen@aktimed.no

Brit Obrestad Borgenvik

HMS rådgiver / Sykepleier

960 95 491 britobrestad.borgenvik@aktimed.no

Ron Erling Pedersen

Fagsjef Aker Care / Lege

400 04 850 ron.erling.pedersen@akercare.com

Lise Wang-Henrichsen

Økonomisjef

 930 96 315 lise.wang-henrichsen@aktimed.no

Gry Eriksen

HMS rådgiver / Sykepleier

974 09 910 gry.eriksen@akercare.com

Rikke Sivertsen Dahl

Direktør / Fysioterapeut

974 09 910 / 938 58 760 rikke.dahl@aktimed.no

Ellen Myhre

Sykepleier

400 04 850 ellen.myhre@akercare.com

Kjerstin Ursin

HMS rådgiver / Fysioterapeut

974 09 910 kjerstin.ursin@akercare.com

Rebekka Eide Torbjørnsen

HMS rådgiver / Sykepleier

990 25 879 rebekka.torbjornsen@aktimed.no

Trude Ness Egeland

HR leder

924 19 100 trude.egeland@aktimed.no

Astrid Røed

HMS ingeniør / Yrkeshygieniker

476 46 667 astrid.roed@aktimed.no

Harriet Hestad

Salgs- og markedssjef

 995 22 103 harriet.hestad@aktimed.no

Helene Kristina Aarvold

Lege

400 04 850 helene.aarvold@akercare.com

Caroline Sakariassen

HMS ingeniør / Yrkeshygieniker

920 51 705 caroline.sakariassen@aktimed.no

Gjertrud Olene Lie

Administrasjons koordinator

400 60 932 gjertrud.lie@aktimed.no

Tore Tollefsen

HMS-rådgiver / Fysioterapeut

992 43 956 tore.tollefsen@akercare.com

John Olaf Næsheim

Lege

975 23 824 john.nesheim@akercare.com

Grethe Vatne

Koordinator Helse og Administrasjon

400 04 850 grethe.vatne@akercare.com

John Sagflaat

HMS-rådgiver / Fysioterapeut

911 13 004 john.sagflaat@akercare.com

Henrik Wietfeldt

HMS rådgiver / Fysioterapeut

40 00 48 50 henrik.wietfeldt@akercare.com

Kristin Øverland

Sykepleier

901 03 184 kristin.overland@aktimed.no

Vivian Lynghjem

Organisasjonsrådgiver

910 08 114 vivian.lynghjem@aktimed.no

Silje Laupstad

HMS rådgiver / Fysioterapeut

400 90 944 silje.laupstad@akercare.com

Anne Årstad

HMS rådgiver / Sykepleier

910 03 082 anne.aarstad@akercare.com

Kine Fotland

HMS rådgiver / Fysioterapeut

992 45 640 kine.fotland@akercare.com

Jan Haug

HMS-rådgiver / Fysioterapeut

jan.haug@aktimed.no

Ann-Mari Sundvoll

Autorisert Helsesekretær

482 98 472 annmari.sundvoll@aktimed.no

Synnøve Veshovda

Sykepleier

458 67 297 synnove.veshovda@aktimed.no

Helene Andreassen Lillebakken

Autorisert Helsesekretær

930 73 313 helene.lillebakken@aktimed.no

Trine Grønvold

Organisasjonsrådgiver

900 14 430 trine.gronvold@aktimed.no

Daniel Tjønn Thingvoll

Ansvarlig avdeling målinger

472 32 146 daniel.thingvoll@aktimed.no

Frank Tore Berntsen

HMS-rådgiver / Fysioterapeut

922 41 802 frank.berntsen@aktimed.no

Cecilie Lie

Bedriftslege / Lege

984 34 755 nina.brandsar@aktimed.no