Ledelse

Rikke Sivertsen Dahl

Direktør / Fysioterapeut

974 09 910 / 938 58 760 rikke.dahl@aktimed.no

Arne Nysæther

Spes. i arbeids- og allmennmedisin / Lege

974 09 910 arne.nysather@aktimed.no

Lise Wang-Henrichsen

Økonomisjef

 930 96 315 lise.wang-henrichsen@aktimed.no

Harriet Hestad

Salgs- og markedssjef

 995 22 103 harriet.hestad@aktimed.no

Trude Ness Egeland

HR leder

924 19 100 trude.egeland@aktimed.no

Trude Payne

Regionleder Bergen / Sykepleier

920 32 283 trude.payne@aktimed.no

Elin Busch Reitan

Regionleder Trondheim / Sykepleier

474 15 826 elin.reitan@aktimed.no

Marit Regine Kongtorp

Regionleder Oslo / Fysioterapeut

483 16 930 marit.kongtorp@aktimed.no

Janne Hetland

Regionleder Haugalandet / Sykepleier

 959 22 033 janne.hetland@aktimed.no

Signe Hagen

Regionleder Stavanger / Sykepleier

413 63 965 signe.hagen@aktimed.no

Randi B. Sætershagen

Regionleder Innlandet

995 00 190 randi.satershagen@aktimed.no

Vidar Fjeldsven

Leder forretningsutvikling/marked/salg

901 91 017 vidar.fjeldsven@aktimed.no