Oslo

Aktimed Helse AS, avd. Oslo (Bryn)
Østensjøveien 79
0667 Oslo

Aktimed Helse AS, avd. Oslo (Fornebu)
Snarøyveien 20
1360 Fornebu

Ansatte

Vegard Friis Ruud

HMS-rådgiver / Fysioterapeut

400 04 850 vegard.ruud@akercare.com

Emma Caroline Bekkelund Sondén

Lege

97409910 caroline.sonden@aktimed.no

Marit Regine Kongtorp

Regionleder Oslo / Fysioterapeut

483 16 930 marit.kongtorp@aktimed.no

Karl-Christian Nordby

Spesialist i arbeidsmedisin / Lege

907 75 465 karl.nordby@aktimed.no

Trine Hoff Skjellvik

HMS rådgiver / Fysioterapeut

971 50 716 trine.skjellvik@aktimed.no

Linda Jeanett Johnsen

HMS rådgiver / Sykepleier

950 60 221 linda.johnsen@aktimed.no

Jan-Martin Berge

Psykolog

400 04 850 jan.martin.berge@akercare.com

Ane-Cecilie Grivi

Lege

974 09 910 ane.cecilie.grivi@aktimed.no

Hilde Elise Stabbetorp

HMS-rådgiver / Organisasjonsrådgiver / Fysioterapeut

907 47 864 hilde.stabbetorp@aktimed.no

Martine-Kristin Topaas

HMS rådgiver / Sykepleier

400 04 850 martine.topaas@akercare.com

Roy Whittall

Yrkeshygieniker

974 09 910 post@aktimed.no

Herdis Selnes

Sykepleier

400 04 850 herdis.selnes@akercare.com

Jørn Unneland

Psykolog

918 34 734 post@aktimed.no

Katrine Vannebo

Teamleder Trening / Treningsveileder

971 56 116 katrine.vannebo@aktimed.no

Ellen Myhre

Sykepleier

400 04 850 ellen.myhre@akercare.com

Jan Haug

HMS-rådgiver / Fysioterapeut

jan.haug@aktimed.no