Oslo

Aktimed Helse AS, avd. Fornebu
Snarøyveien 20
1360 Fornebu

Aktimed Helse AS, avd. Skøyen
Drammensveien 147B
0277 Oslo

Aktimed Helse AS, avd. Bryn
Østensjøveien 79
0667 Oslo

Ansatte

Marit Regine Kongtorp

Regionleder Oslo / Fysioterapeut

483 16 930 marit.kongtorp@aktimed.no

Hilde Anita Sandvoll

Avdelingsleder Skøyen

926 65 365 hilde.sandvoll@aktimed.no

Mari Holbø

Psykolog

974 09 910 mari.holbo@aktimed.no

Joan Wagner

Sykepleier / HMS-rådgiver

923 25 329 joan.wagner@aktimed.no

Victoria Øien

Klinisk samtaleterapeut

974 09 910 post@aktimed.no

Petter Nøtnes

Rådgiver / Fysioterapeut

974 09 910 post@aktimed.no

Pia Killengreen

Sykepleier

926 35 858 pia.killengreen@aktimed.no

Maria Golding

Sykepleier

950 39 440 maria.golding@aktimed.no

Nina Oma Erichsrud

Sykepleier

419 06 653 nina.oma@aktimed.no

Jakob Seth Fiskå

Lege

975 84 077 jacob.fiska@aktimed.no

Anne Stuedal

Legespesialist i Arbeidsmedisin / Lege

920 40 667 anne.stuedal@aktimed.no

Katarina Langaard

Bedriftsfysioterapeut / HMS-rådgiver

928 50 557 katarina.langaard@aktimed.no

Christina Schou

HMS-rådgiver / Fysioterapeut

412 38 988 christina.schou@aktimed.no

Magne Seierslund

Seniorrådgiver

988 73 104 magne.seierslund@aktimed.no

Sindre Storvoll

Organisasjonspsykolog / Psykolog

975 74 849 sindre.storvoll@aktimed.no

Linn Cecilie Skarderud

Idrettsfysiolog / Livsstilsrådgiver

412 35 771 linn.skarderud@aktimed.no

Marie Brochmann Myers

Livsstilsrådgiver/ Ernæringsfysiolog

977 19 534 marie.myers@aktimed.no

Karl-Christian Nordby

Spesialist i arbeidsmedisin / Lege

907 75 465 karl.nordby@aktimed.no

Trine Hoff Skjellvik

HMS-rådgiver / Fysioterapeut

971 50 716 trine.skjellvik@aktimed.no

Jan-Martin Berge

Psykolog

400 04 850 jan.martin.berge@akercare.com

Ane-Cecilie Grivi

Lege

974 09 910 ane.cecilie.grivi@aktimed.no

Linda Jeanett Johnsen

Sykepleier / HMS-rådgiver

950 60 221 linda.johnsen@aktimed.no

Pernille Dysthe Unneland

Psykolog

pernille.unneland@aktimed.no

Anja Hangerhagen

HMS-rådgiver / Fysioterapeut

anja.hangerhagen@aktimed.no

Helene Dimmen

HMS-rådgiver / Sykepleier

helene.dimmen@aktimed.no

Elisabeth Ruud

Idrettsfysiolog, Helse- og treningsveileder

934 04 723 elisabeth.ruud@aktimed.no

Merethe Stray Elle

Organisasjonsrådgiver

404 18 378 merethe.elle@aktimed.no

Agnete Thorne

HMS-rådgiver / Fysioterapeut

952 23 989 agnete.thorne@aktimed.no

Hilde Elise Stabbetorp

HMS-rådgiver / Organisasjonsrådgiver / Fysioterapeut

907 47 864 hilde.stabbetorp@aktimed.no

Martine-Kristin Topaas

Sykepleier / HMS-rådgiver

400 04 850 martine.topaas@akercare.com

Roy Whittall

Yrkeshygieniker

974 09 910 post@aktimed.no

Herdis Selnes

Sykepleier

400 04 850 herdis.selnes@akercare.com

Monika Jahr

Idrettsfysiolog, Helse- og treningsveileder

902 53 767 monika.jahr@aktimed.no

Julie Julsrud Titterud

Lege

909 13 469 julie.titterud@aktimed.no

Katrine Vindenes

Ernæringsfysiolog / Fysioterapeut

913 39 553 katrine.vindenes@aktimed.no

Jørn Unneland

Psykolog

918 34 734 post@aktimed.no

Katrine Vannebo

Avdelingsleder Aktimed Trening / Treningsrådgiver

971 56 116 katrine.vannebo@aktimed.no

Ellen Myhre

Sykepleier

400 04 850 ellen.myhre@akercare.com

Jan Knutsen

Teamleder HMS Oslo/Skøyen

468 90 733 jan.knutsen@aktimed.no

Vegard Friis Ruud

HMS-rådgiver / Fysioterapeut

400 04 850 vegard.ruud@akercare.com

Emma Caroline Bekkelund Sondén

Lege

97409910 caroline.sonden@aktimed.no

Tore Grøndalen

Seniorrådgiver organisasjon og ledelse

913 22 288 tore.grondalen@aktimed.no

Ole Martin Andreassen

IT-medarbeider

905 30 520 oma@aktimed.no

Rune Jonassen

Psykolog

974 09 910 post@aktimed.no

Michael Besseberg Gjøvaag

Økonomi/ IT

940 50 298 michael.gjovaag@aktimed.no

Filip Lindblom

Controller/Øk.medarb.

473 38 379 filip.lindbom@aktimed.no

Hilde Winther

Helse- og treningsrådgiver / Fysioterapeut

918 62 056 hilde.winther@aktimed.no

Tormod Glimsdal

Bedriftslege / Lege

465 41 845 tormod.glimsdal@aktimed.no