Haugesund

Aktimed Helse AS, avd. Haugesund
Longhammarvegen 7
5536 Haugesund

Ansatte

Janne Hetland

Regionleder Haugalandet / Sykepleier

 959 22 033 janne.hetland@aktimed.no

Caroline Sakariassen

Avdelingsleder/ HMS-ingeniør / Yrkeshygieniker

920 51 705 caroline.sakariassen@aktimed.no

Berit Karin Aalmo

HMS rådgiver / Fysioterapeut

916 68 455 berit.almo@aktimed.no

Anne Holmefjord Børve

Verneingeniør / Yrkeshygieniker

470 86 064 anne.borve@aktimed.no

Rachel Mende

HMS-rådgiver

rachel.mende@aktimed.no

Jannike Meling Hauge

Key Account Manager / HMS-rådgiver

Cathrine Velde

Sykepleier

cathrine.velde@aktimed.no

Linn Jansen

Sykepleier

974 09 910 linn.jansen@aktimed.no

Katrine Vannebo

Avdelingsleder Aktimed Trening / Treningsveileder

971 56 116 katrine.vannebo@aktimed.no

Else Beth Berge Saltvedt

HMS rådgiver / Sykepleier

971 59 561 else.beth.saltvedt@aktimed.no

Gjertrud Olene Lie

Administrasjons koordinator

400 60 932 gjertrud.lie@aktimed.no

Hilde Solberg

Ingvild Sakseid

Helsesykepleier / HMS-rådgiver

Amalie Georgsen

Sykepleier

Signe Endresen

Fysioterapeut

Signe Endresen