Elverum

Aktimed Helse AS, avd. Elverum
Helge Væringsaasens veg 14
2408 Elverum

Ansatte

Silje Solbakken Syversen

HMS-rådgiver / Fysioterapeut

452 63 183 silje.syversen@aktimed.no

Liv Grethe Bekkelund

HMS-rådgiver/Autorisert helsesekretær

467 42 314 liv.grethe.bekkelund@aktimed.no

Stine Hillestad Borud

HMS-rådgiver / Sykepleier

917 42 189 stine.borud@aktimed.no

Ola Løland

Medisinskfaglig rådgiver / Lege

93073313 ola.loland@aktimed.no

Sigbjørn Elle

Lege

93073313 sigbjorn.elle@aktimed.no

Merete Flodstrøm

Autorisert Helsesekretær

93073313 merete.flodstrom@aktimed.no

Elisabeth Grafsrønningen

Avdelingsleder Hedmark / Fysioterapeut

930 73 313 elisabeth.grafsronningen@aktimed.no

Tone Meljordshagen

Leder medisinsk klinikk / Helsesekretær

906 91 030 tone.meljordshagen@aktimed.no

Vidar Fjeldsven

Leder forretningsutvikling/marked/salg

901 91 017 vidar.fjeldsven@aktimed.no

Synnøve Veshovda

Sykepleier

458 67 297 synnove.veshovda@aktimed.no

Helene Andreassen Lillebakken

Autorisert Helsesekretær

930 73 313 helene.lillebakken@aktimed.no