Drammen

Aktimed Helse AS, avd. Drammen
Grønland 1
3045 Drammen

Aktimed Helse AS avd. Drammen medisinsk klinikk
Telefon: 974 09 910 (Tastevalg 5)

Ansatte

Ingvild Lie Indergaard

Avdelingsleder Drammen / HMS-rådgiver / Fysioterapeut

415 87 430 ingvild.indergaard@aktimed.no

Roald Brekkhus

KAM Nasjonale kunder

971 21 889 roald.brekkhus@aktimed.no

Anne Marie Besseberg

Leder Nasjonale kunder

907 24 962 anne.marie.besseberg@aktimed.no

Kristin Lerstad Besseberg

Teamleder HMS Drammen / HMS-rådgiver / Fysioterapeut

920 49 230 kristin.besseberg@aktimed.no

Trude Aase McPherson

Kiropraktor

974 09 910 post@aktimed.no

Hanne Thorkildsen

Bedriftsjordmor

988 84 349 hanne.thorkildsen@aktimed.no

Kristine Engeseth

Fysioterapeut

974 09 910 post@aktimed.no

Mari Sandaker Høgmoen

HMS-rådgiver / Fysioterapeut

957 98 819 mari.hogmoen@aktimed.no

Martine Akselvoll Thoresen

Sykepleier

976 60 335 martine.thoresen@aktimed.no

Evelyn Vikestrand

Lege

412 95 409 evelyn.vikestrand@aktimed.no

Juni Larsson

Klinisk samtaleterapeut

974 09 910 juni.larsson@aktimed.no

Anja Wilson Rontén

Ressurskoordinator

911 40 139 anja.ronten@aktimed.no

Anne Marie Heiberg

Yrkeshygieniker / HMS-rådgiver

909 63 813 anne.marie.heiberg@aktimed.no

Heidi Sæterkvist Hansen

Teamkoordinator arbeidsmedisin Drammen / Bedriftssykepleier / Sykepleier

995 86 494 heidi.hansen@aktimed.no

Vibeke Wike

Bedriftssykepleier / Sykepleier

415 60 765 vibeke.wike@aktimed.no

Morten Takvam

Klinisk samtaleterapeut

974 09 910 post@aktimed.no

Karen Lisbet Baldishol Brevig

HMS-rådgiver / Ergoterapeut

911 53 443 karen.lisbet.brevig@aktimed.no

Merete Bergan

Sykepleier / HMS-rådgiver

958 77 588 merete.bergan@aktimed.no

Kristian Svendsen

Sosionom / HMS-rådgiver

916 53 742 kristian.svendsen@aktimed.no

Sara Elisabeth Østgård

Økonomimedarbeider

975 72 124 sara.ostgard@aktimed.no

Jan Arne Haug

HMS-rådgiver / Fysioterapeut

jan.haug@aktimed.no

Raymond Hofstad

Kiropraktor

974 09 910 post@aktimed.no

Tine Ramstad

Psykolog

974 09 910 post@aktimed.no

Petter Andre Sjulstad

Prosjektleder digitale prosesser

412 26 230 petter.sjulstad@aktimed.no

Rolf Asplund

Psykolog

974 09 910 post@aktimed.no

Marianne Systad

Psykolog

974 09 910 post@aktimed.no

Torun Norheim Granhaug

Teamleder kundesenter Drammen / Sykepleier

936 83 950 torun.norheim@aktimed.no